top of page

Framelco Fra C12
 

Fra C12 de, Fra Butyrin Ultra Dry Ve Hybrid Dry gibi gliserit bazlı özel bir formüldür.
Vücut savunma sistemleri, hayvan sağlığı ve performansı için vazgeçilmezdir. Düzgün çalışan bir bağışıklık sistemi hastalıklara gerektiği şekilde tepki verir ve önemsiz tehditleri görmezden gelerek, gereksiz tepkiler üretmez. Bu tür aşırı ve gereksiz tepkiler de hayvan performansını olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Belirli gliseritlerin hayvanların bağışıklık sistemleri üzerinde olumlu etkileri vardır. Ayrıca, iltihap önleyici bileşenlerin kullanılmasının da, besi hayvancılığı sektörünün %100 genetik büyüme potansiyeline yaklaşmasında çok net bir rol oynadığı açıktır ki, Fra C12’de bulunan laurik asit gliseritlerinin iltihaplanmayı önleyici özellikleri araştırmalarda açık olarak ortaya konmuştur. Kısacası, Fra C12 yem katkı maddesi iltihaplanma ihtimalini azaltarak bağışıklık sisteminin gerektiği gibi çalışmasına katkıda bulunur.
Tavsiye edilen kullanım dozajı:
1 ton yem başına 2,00-4,00 kg, 1.000 litre içme suyuna 1,00-2,00 kg. Bu genel olarak tavsiye edilen kullanım dozajıdır. Daha detaylı rasyon bilgileri için lütfen teknik personelimizle iletişime geçin.
C 12’nin raf ömrü, ürün orijinal paketlerinde ve karanlık ortamda muhafaza edildiği taktirde, üretim tarihinden itibaren 24 aydır. 

Anchor 1
bottom of page